HAVUZ TALEBİNİZ SADECE 3 ADIMDA HAYALDEN GERÇEĞE DÖNÜŞSÜN!

1 BAHÇENİN RESMİNİ ÇEK!
2 WHATSAPP'DAN
0 530 144 72 13'E GÖNDER
3 HAVUZUNUZ BAHÇENİZE GELSİN!

Görüş ve önerileriniz için lütfen info@havuzizmir.net mail adresine talebinizi iletin. Teşekkür ederiz!

Aykut Bey Prefabrik Havuz için Firmamızı Tercih Etti

Aykut Bey Prefabrik Havuz için Firmamızı Tercih Etti
Aykut Bey’in tercihleri arasında yetişkin ve çocuk havuz...

Prefabrik havuz müşterilerimizin firmamıza yönlendirdiği isteklerin başında yer alıyor. Diğer havuz yapımı kategorilerine nazaran daha uygun avantajlarının bulunması bu konuda etkili olmaktadır. Yaptığı araştırmalar neticesinde Aykut Bey de bahçesinde özellikle çocuklarına da uygun olabilecek şekilde havuzların yapılması için firmamız ile iletişime geçti.

Aykut Bey’in tercihleri arasında yetişkin ve çocuk havuz modelleri bulunmaktaydı. Bu isteklerini tam olarak sağlayabilmesi içinse fazla maliyete girmeden hareket etmeyi hedeflemektedir. Prefabrik havuz modelleri de bu konuda fiyatlandırmayı en uygun seviyede tuttuğu için bizler de Aykut Bey için bu yöntemin doğru olduğunu düşünüyoruz.

Bahçesinin geniş olması sayesinde iki havuzun yan yana yapılmasına karar verildi. Havuz modelleri tercihi yapan Aykut Bey, kısa sürede teslimat olup olmayacağı konusunda merakını dile getirdi. Firmamız elbette her müşteri için hangi şehirde olduğu fark etmeksizin 7-10 gün arasında teslimat sağlamaktadır. Kendisinin havuz modelleri de belirtilen gün aralığında hazırlanarak iletilmektedir.

Havuz teslimatı sırasında havuz montajı da tam olarak sağlanmaktadır. Böylece Aykut Bey tek firma aracılığı ile tüm isteklerini gerçekleştirmektedir. Farklı bir firma aracılığına gerek kalmadan işlemlerini sağladığımız Aykut Bey kısa sürede havuz modelleri ile karşılaştı ve çocuklarının da güvenliği düşünülerek kullanılmaya başlandı. Firmamızı tercih ettiği için kendisine teşekkür ediyor güzel günlerde havuz kullanımı diliyoruz. Sizler de havuz sahibi olmak isterseniz firmamıza ulaşarak talebinizi oluşturabilirsiniz.

 

TOP