HAVUZ TALEBİNİZ SADECE 3 ADIMDA HAYALDEN GERÇEĞE DÖNÜŞSÜN!

1 BAHÇENİN RESMİNİ ÇEK!
2 WHATSAPP'DAN
0 530 144 72 13'E GÖNDER
3 HAVUZUNUZ BAHÇENİZE GELSİN!

Görüş ve önerileriniz için lütfen info@havuzizmir.net mail adresine talebinizi iletin. Teşekkür ederiz!

İzmir'e Liner Kaplama Prefabrik Havuz

İzmir'e Liner Kaplama Prefabrik Havuz
Bazen ilk etaptaki fiyat uygunluğu insanların aklını çeldiğinden, nasılsa aynı havuz en fazla ne kadar ...
Mevcutta olan prefabrik havuzumuz vardı. Maalesef ki İzmir Havuz'a yaptırmamıştık.
 
Bazen ilk etaptaki fiyat uygunluğu insanların aklını çeldiğinden, nasılsa aynı havuz en fazla ne kadar problem yaşarız diye düşündüğümüzden yanlış mecralara yönelinebiliyor. Aslında işin aslının hiçte öyle olmadığı, havuz yapımı nın tamamen profesyonel ellere teslim edilmesi gerektiğini kötü bir tecrübeyle öğrenmiş olduk.
 
Uygulaması yapılan prefabrik havuzumuzda çok kısa süre içerisinde liner kaplama da problemler yaşamaya başladık. Maalesef ki ilgili firmanın bize gerekli bilgi ve kullanım eğitimi vermemesinden kaynaklı problemlerdi bunlar. Bu aşamada yeterli desteği alamamızdan ötürü farklı bir firma arayışına geçtik ve İzmir Havuz ile tanıştık.
 
Telefonda görüşmemizin akabinde ilgili arkadaşlar yerinde tespit gerçekleştirerek problemin sebeplerini detaylı şekilde anlattı ve çözüm alternatifleri sundular…Liner kaplamanın değiştirilmesinde karar kıldık.
 
Prefabrik havuzumuzun liner kaplamasını komple değiştirip, çok kısa bir sürede daha profesyonel bir iş çıkardılar. Maldiv 700 X 350 X 150 Ebatlarında Liner Kaplama Prefabrik Havuz yaptırdık. İşin yapım aşaması ve teslimatında detaylı kullanım bilgilendirilmesi hem yazılı hemde sözlü olarak tarafımıza verildi.
 
Tatsız bir tecrübe sonunda Havuz İzmir ile karşılaşmış olsakta şu an doğru firma ile çalıştığımızın farkındayız.
 
Çalışan tüm ekip arkadaşlarınıza teşekkür ederiz.
 
İNCİ TUNA
URLA-İZMİR
 
TOP