HAVUZ TALEBİNİZ SADECE 3 ADIMDA HAYALDEN GERÇEĞE DÖNÜŞSÜN!

1 BAHÇENİN RESMİNİ ÇEK!
2 WHATSAPP'DAN
0 530 144 72 13'E GÖNDER
3 HAVUZUNUZ BAHÇENİZE GELSİN!

Görüş ve önerileriniz için lütfen info@havuzizmir.net mail adresine talebinizi iletin. Teşekkür ederiz!

Prefabrik Havuz Yapımı Maliyeti Ne Kadardır?

Prefabrik Havuz Yapımı Maliyeti Ne Kadardır?
Prefabrik havuz maliyetleri, betonarme havuz çeşitlerine göre daha uygundur ve havuzun şekli ve derinliğine göre...

Bir betonarme havuz yapımı maliyeti oldukça yüksektir. Çukurun açılması, tabanının düzleştirilmesi, havuz köşelerinin ve plakaların yerleştirilerek, altyapısın oluşturulmasının ardından havuz teslim edilir.

Geleneksel havuz yapımında betonun donması ve istenilen düzeye gelmesi için bir süre bekleneceği için ortalama 3-4 ay içinde, bir geleneksel havuz yapımı sürmektedir ve bunların maliyeti oldukça yüksektir. Bu maliyetler; havuzun derinliği, şekli, havuz kaplaması, içinin alacağı su hacmi gibi birçok etkene göre değişkenlik göstermektedir.

Ancak prefabrik havuz maliyetleri, betonarme havuz çeşitlerine göre daha uygundur ve havuzun şekli ve derinliğine göre değişmektedir. İzmir Havuz Firması ile prefabrik havuz yaptırmak için en doğru zamanı belirleyebilir, konusunda uzman tasarımcı ve mühendislerimizle görüşerek, hayalinizdeki havuza kavuşabilirsiniz.

İzmir Havuz, havuz sektöründe bir ilki gerçekleştirmekte ve modern online satış sistemine geçerek hem havuz hem de havuz aksesuarları ürünlerinde online satış hizmeti sunmaktadır.

Profesyonel ve konusunda deneyimli ekibi sayesinde havuz ekipmanlarınızı kaliteli ve güvenilir şekilde online alabilirken, aynı zamanda prefabrik havuz seçiminde size yardımcı olmaktadır.

 

Sonbahar Havuz Yaptırmak için Doğru Bir Zaman mıdır?

Sonbahar mevsimi, yüzme havuzu yapımı için doğru zamanlardan bir tanesidir. Havuz projesini detaylandırmak için, üzerinizde baskı hissetmeden rahatlıkla tüm ayı plan ve projeyle geçirebilirsiniz.

Havuz için indirimli fiyatlar da oluşabilir. Bahçenizde yaptıracağınız havuz için betonarme havuz yerine prefabrik havuz düşünerek, maliyetler düşürülebilir ve daha kısa sürede, hayalinizdeki havuza kavuşmuş olursunuz.

 

TOP