HAVUZ TALEBİNİZ SADECE 3 ADIMDA HAYALDEN GERÇEĞE DÖNÜŞSÜN!

1 BAHÇENİN RESMİNİ ÇEK!
2 WHATSAPP'DAN
0 530 144 72 13'E GÖNDER
3 HAVUZUNUZ BAHÇENİZE GELSİN!

Görüş ve önerileriniz için lütfen info@havuzizmir.net mail adresine talebinizi iletin. Teşekkür ederiz!

Havuz ile Evinize Değer Katmak Mümkün!

Havuz ile Evinize Değer Katmak Mümkün!
İzmir havuz kategorisinde katkı sağladığımız projelerde evin...

İzmir havuz kategorisinde katkı sağladığımız projelerde evin değerine ne derece büyük bir katkı sağlandığı da net bir biçimde görülmektedir. Evinizin satış aşamasında çok daha yüksek bir edere sahip olmasını isterseniz havuz en nitelikli yatırımlardan biri olacaktır. İzmir Havuz olabildiğince kaliteli bir biçimde hizmet verirken aynı zamanda ödenecek olan ücretin makul olmasını sağlar. Bu şekilde evinize yaptığınız yatırım daha sorunsuz bir hal alır!

Teslim Süresi Nedir?

İzmir prefabrik havuz teslim süresi oldukça kısadır. Bu noktada diğer betonarme havuzlara göre prefabrik olan havuzların daha hızlı teslim edildiği de fark edilmektedir. Ekipte çalışan tüm görevlilerimizin alanında uzman olması ve kullandığımız materyallerin de pratiklik ve kalite konusunda tam not alması daha da nitelikli bir sonucun ortaya çıkmasını mümkün kılmaktadır. Teslim süresi özellikle piyasada hizmet veren diğer firmalar ile kıyaslandığı zaman ne kadar hızlı ve pratik bir yapıya sahip olduğu daha açık anlaşılır.

Havuz Maliyeti Neye Göre Belirlenir?

Yüzme havuzu yapımı sırasında kişilerin ödeyecekleri havuz maliyeti şu kıstaslara göre belirlenir;

  • Havuzun boyutları ( en, boy, derinlik, hacim)
  • Kullanılacak olan aksesuarlar
  • Havuz tasarımında talep edilen ek öğeler
  • Havuzun yapımının öncesinde zeminde yapılacak olan işlemler

Diğer firmalar ile kıyaslandığı zaman verimliliğin ne derece ön seviyede olduğunu da görebilirsiniz. Kaliteden taviz verilmeden bütçe bakımından zorluğa düşmeden olanaklardan istifade etme hakkını da yakalayabilirisiniz. Bu harika sistem tüm fırsatları ile göz doldurmaktadır.

Firmamızın yerli üretim cihazlara yer verdiği en temel kıstaslar arasında bulunuyor. Döviz kurunun yükselmesi ya da düşmesi ile alakalı fiyatlara bir yansıma olmayacaktır. Havuz materyallerinin yerli olması ile beraber harika bir tasarımın tadını çıkarırken aynı zamanda yerli ekonomiye can verme imkanını da elde edebilirsiniz.

 

TOP