HAVUZ TALEBİNİZ SADECE 3 ADIMDA HAYALDEN GERÇEĞE DÖNÜŞSÜN!

1 BAHÇENİN RESMİNİ ÇEK!
2 WHATSAPP'DAN
0 530 144 72 13'E GÖNDER
3 HAVUZUNUZ BAHÇENİZE GELSİN!

Görüş ve önerileriniz için lütfen info@havuzizmir.net mail adresine talebinizi iletin. Teşekkür ederiz!

Havuz Çok mu Maliyetli Olur?

Havuz Çok mu Maliyetli Olur?
Havuz Yapımı ve Bakımı Zahmetli mi?

Havuz Bakımı Zahmetli mi?

Bazı kimseler de havuzun çok bakım isteyeceğini ve bakımına vakit ayıramayacağını düşünerek evine havuz yaptırmaktan vazgeçebilmektedir. Oysa ki İzmir havuz ekipleri tarafından profesyonelce tasarlanmış bir prefabrik havuzun haftalık isteyeceği bakım süresi bir saati geçmeyecektir. İzmir Havuz ekiplerinin en büyük amacı sizin taleplerinizi karşılayacak havuz modelleri yapmaktır. Havuzların tasarımları sizlerden gelebilecek her türlü talep ve öneri dikkate alınarak tecrübeli ekipler tarafından yapılmaktadır. 

Yüzme havuzu maliyetleri havuzun modeli, ebatları ve sizin taleplerinize göre farklılık gösterebilmektedir. İzmir havuz ekibi kaliteden ve konfordan ödün vermeden her bütçeye uygun modelde ve ebatta havuz üretimi yapabilmektedir. Eve yüzme havuzu yaptırmak artık bir lüks tüketim olmaktan çıkmış bulunmaktadır.

Evine yüzme havuzu yapımı düşünenlerin aklında havuz maliyetinin yanı sıra havuzun çok fazla su tüketmesi veya havuz bakımının fazla maliyetli olması gibi caydırıcı unsurlar belirebilmektedir. Aslında havuzun gerekli bakımları sağlandığı sürece suyunun yılda bir defa değiştirilmesi yeterli olacaktır. Bakımı düzenli bir şekilde yapıldığı sürece suyun hijyenik olmaması gibi sorunlarla karşılaşılmaz.

Yüzme havuzlarının bakım maliyetleri ise havuzun derinliği ve yüzeysel alanı gibi değişkenlere göre farklılık gösterebilmektedir. Fakat ortalama maliyetlere bakıldığında çok yüksek rakamlardan bahsedilmediğini söyleyebiliriz. Ortalama 50 metrekarelik bir havuzun yıllık masrafı 12 aya bölündüğünde aylık 150 Türk lirası civarında bir masraftan bahsedebiliriz. İzmir Havuz'un profesyonel ekiplerince yapılan havuzlarında gerekli bakımlar yapıldığı müddetçe sonradan ekstra maliyet oluşturacak bir sorunla karşılaşılmamaktadır.

Profesyonel ve konusunda deneyimli ekibi sayesinde havuz ekipmanlarınızı kaliteli ve güvenilir şekilde online alabilirken, aynı zamanda prefabrik havuz seçiminde size yardımcı olmaktadır.

 

 

TOP