HAVUZ TALEBİNİZ SADECE 3 ADIMDA HAYALDEN GERÇEĞE DÖNÜŞSÜN!

1 BAHÇENİN RESMİNİ ÇEK!
2 WHATSAPP'DAN
0 530 144 72 13'E GÖNDER
3 HAVUZUNUZ BAHÇENİZE GELSİN!

Görüş ve önerileriniz için lütfen info@havuzizmir.net mail adresine talebinizi iletin. Teşekkür ederiz!

1 Haftada Teslim Özel Tasarım Havuz Yapımı

1 Haftada Teslim Özel Tasarım Havuz Yapımı
Havuz yapımı konusunda en fazla endişe duyulan konu...

Havuz yapımı konusunda en fazla endişe duyulan husus, uzun süren inşaat işlemleridir. Ancak firmamız bu konuda son derece hassastır. Müşteri memnuniyeti ilkemiz doğrultusunda, vaktinizin kıymetli olduğunun farkındayız. Bu nedenle sizler için en hızlı şekilde en profesyonel kurulumu yapmaya özen göstermekteyiz. 1 hafta içinde havuzunuzun kurulumunu yapıyor ve zahmetsiz bir şekilde teslim ediyoruz.

Havuz yaptırmanın zahmetli bir iş olduğunu düşünenler için prefabrik havuz hizmetimizi tanıtmak isteriz. Klasik gelenekselleşmiş betonarme havuzların aksine, inşaat çalışmalarının uzun sürmediği kolayca kurulumu yapılabilen havuzlar yapmaktayız. Bu sayede gözünüzü korkutmayan ve zamandan tasarruf yapmanızı sağlayan profesyonel bir işçilik alacaksınız. Bunun yanı sıra prefabrik havuzlarımızın betonarme havuzlara kıyasla daha pek çok avantajının olduğunu da belirtmek isteriz.

Yüksek dayanıklılık ve %100 sızdırmazlık özelliğiyle yeniçağın en çok tercih edilen havuz sistemlerinden olan prefabrik havuz yapımı, günümüzde en fazla tercih edilen hizmetler arasındadır. Hijyen ve bakım konusunda içinizin rahatlayacağı avantajları da bulunmaktadır. Artık havuz sahibi olmanın zahmetli bir şey olmadığını ve herkesin gönül rahatlığı ile havuz sahibi olabileceğinin altını çizmek isteriz.

Son olarak fiyatlandırma konusunda da sunduğumuz kolay ödeme seçenekleri bulunmaktadır. Uygun maliyetlere şık ve kaliteli özel tasarım havuzlarınızı yaptırabilirsiniz. Havuz İzmir havuz firması olarak 10 yıl garanti güvencesiyle havuzlarınızın kurulumunu yapmaktayız. Fiyatlandırma ve hizmet seçeneklerimiz hakkında detaylı bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilir, teklif alabilirsiniz. 

TOP