HAVUZ TALEBİNİZ SADECE 3 ADIMDA HAYALDEN GERÇEĞE DÖNÜŞSÜN!

1 BAHÇENİN RESMİNİ ÇEK!
2 WHATSAPP'DAN
0 530 144 72 13'E GÖNDER
3 HAVUZUNUZ BAHÇENİZE GELSİN!

Görüş ve önerileriniz için lütfen info@havuzizmir.net mail adresine talebinizi iletin. Teşekkür ederiz!

Can Bey Spor Salonu için Havuz Firması Tercihi

Can Bey Spor Salonu için Havuz Firması Tercihi
Can Bey Spor Salonu için Havuz Firması Olarak Bizi Seçti

Kapalı spor salonları da dahil olmak üzere her alana havuz üreten bir havuz firması olarak karşınızdayız. Bizi tercih eden ya da edecek olan kişilerin skalası oldukça geniştir. İsterseniz evinizin bahçesine isterseniz otellerinize ve hatta kapalı spor salonlarınıza havuzlarınızı en uygun şekilde üretiyoruz. Böylece siz de kaliteli havuz yapımı ile kazanmaya başlayabiliyorsunuz.

Havuz firması olarak senelerdir verdiğimiz havuz üretim hizmetimizden yararlanan son isimler arasında Can Bey bulunuyor. Kendisi spor salonu yöneticisi olarak hizmet vermektedir. Havuzların da spor alanında aktif olarak kullanılmasından dolayı bizlere havuz modelleri konusunda ihtiyacı olduğuna yönelik başvurusu oldu. Kısa süreli iletişimden sonra ihtiyaç ve modelleri saptadık.

Eğitim ve spor amacıyla kullanılacak havuz modelleri diğerlerine göre farklı olmaktadır. Örneğin aile içi kullanılacak bir prefabrik havuz ile spor salonundaki havuzu bir tutmak elbette mümkün değildir. Bizler de daha önceki çalışmalarımızın bize verdiği tecrübe ile profesyonel bir havuz firması olarak Can Bey’in ihtiyaçlarını kısa sürede karşıladık.

Can Bey için yüksek kapasiteli ve uzun ömürlü olması amacıyla üretimlerimizi en çabuk şekilde sonlandırdık. Hizmet veren bir alan olduğundan dolayı işlerin aksamaması adına gösterdiğimiz bu çabadan dolayı Can Bey bizlere memnuniyetini iletti. Profesyonel bir havuz firması ile çalışmanın avantajlarından yararlanan beyefendiye biz teşekkürlerimizi iletiyoruz. Havuzlarımız dileriz ki birçok bireyin eğitim ve spor hayatına katkısını sunar! 

TOP