HAVUZ TALEBİNİZ SADECE 3 ADIMDA HAYALDEN GERÇEĞE DÖNÜŞSÜN!

1 BAHÇENİN RESMİNİ ÇEK!
2 WHATSAPP'DAN
0 530 144 72 13'E GÖNDER
3 HAVUZUNUZ BAHÇENİZE GELSİN!

Görüş ve önerileriniz için lütfen info@havuzizmir.net mail adresine talebinizi iletin. Teşekkür ederiz!

Bungalov Otel Projem İçin Havuz Yapımı

Bungalov Otel Projem İçin Havuz Yapımı
Fethiye Muğla'dan Özer Bey, 3x6 Maldiv Prefabrik Havuz

Fethiye’de bulunan bungalov otel projem için havuz yapımı düşünüyordum. Bununla ilgili sızdırmama özelliğini bildiğimden prefabrik havuzları araştırdığımda Sermed İzmir Havuz ismine sıkça rastladım. Firmaya ulaştığımda işinde uzman bir ekip beni karşıladı. Oldukça güleryüzlü olan çalışanları taleplerimi dikkatle dinleyerek istediğim tüm detayları nasıl yapacaklarını örnek çalışmalarını göstererek anlattılar.

3 tane havuz yaptıracağım için havuz fiyatları da önemliydi benim için. Hem ekonomik hem de en kaliteli malzemelerle kendi fabrikalarında üretilen zevkimize hitap eden liner kaplama deseni seçtim. Doğrusu ekibin dikkati ve hassasiyetinden dolayı profesyonel hizmet alacak olmak beni çok rahatlattı, güvenle bu işi teslim ettim. Her detayla dikkatle ilgilendiler.   

Keşif ekibi otelimin bahçesini titizlikle inceledi. Firma yetkilileri bizi bahçemize en uygun ebat ve modeldeki prefabrik yüzme havuzuna yönlendirdi. Havuz için altyapı ve hafriyat çalışmaları uzman ekibin kontrolü ve takibi altında yapıldı. Hemen akabinde prefabrik havuzların kurulumu için ekipler bahçemize gelerek çalışmalara başladılar. Beklediğimden çok daha kısa sürede 10 yıl garantili yüzme havuzlarımızı çalışır halde teslim ettiler. Ayrıca uzman kadrosu bize havuzun bakımını nasıl yapacağımızı detaylarıyla anlattı. Kendi başıma kolaylıkla yapacağım bu işi öğrenmem doğrusu harika oldu. Bu sayede bu iş için ek personel tutmama gerek kalmadı.

Sermed İzmir Havuz ilk iletişime geçtiğim andan itibaren tüm taahhütlerini tek tek ve titizlikle yerine getirdi. Baştan sona bu süreci hiç problemsiz ve konforlu geçirmemi sağladı. Havuz yapımında kullanılan malzemeleri kendi fabrikasında üretmesi ürün kalite güvencesi açısından çok önemsediğim bir husustu.

Şimdi müşterilerimi otelimde estetik ve konforlu havuzlarda ağırlayabilecek olmanın huzuru içindeyim. Sermed İzmir Havuzun uzman ekibine bu kaliteli hizmeti için teşekkür ederim.

Fethiye Muğla'dan Özer Bey, 3x6 Maldiv Prefabrik Havuz 3 Adet

TOP