HAVUZ TALEBİNİZ SADECE 3 ADIMDA HAYALDEN GERÇEĞE DÖNÜŞSÜN!

1 BAHÇENİN RESMİNİ ÇEK!
2 WHATSAPP'DAN
0 530 144 72 13'E GÖNDER
3 HAVUZUNUZ BAHÇENİZE GELSİN!

Görüş ve önerileriniz için lütfen info@havuzizmir.net mail adresine talebinizi iletin. Teşekkür ederiz!

Fipool Panel Havuz Yapımı Nedir?

Fipool Panel Havuz Yapımı Nedir?
Havuz yapımı için tercih edebileceğiniz Fipool Panel havuz

Evine havuz yapımı gerçekleştirmek isteyen tüm müşterilerimiz öncelikle kendileri için hangi tip havuz yaptırmaları gerektiğini merak etmektedirler. Havuz modelleri olduğu kadar havuz çeşitleri de oldukça fazladır. Prefabrik havuz ve betonarme havuz gibi, havuz içi özelliklere göre havuz çeşitleri isimlendirilmektedir.

Son yıllarda ise en çok popüler olan havuz yapımı Fipool Panel havuz olmaktadır. %100 Türk mühendislerin yaptığı fibercement levhalar ile sağlam yan duvarların yapıldığı sistem birçok avantajı da beraberinde getirmektedir. 10 yıl garanti imkânı sunulan havuz modeli aynı zamanda prefabrik havuz modelleri gibi yapılıp, getirilerek alana monte edilmektedir. Betonarme havuzlara nazaran daha uygun bütçeler sunduğu gibi topraktan gelen hareketliliklerden de asla kötü etkilenmemekte sizleri gereksiz yere masrafa sokmamaktadır.

Havuz yapımı için tercih edebileceğiniz Fipool Panel havuz, pas tutmadığı gibi bünyesinde mikrop da barındırmamaktadır. Aynı zaman da belirli bir ebatta yaptırmanıza gerek yoktur. Belirli standart ölçüler ile yapılan havuzlara nazaran bu sistem de ölçü ve ebat sınırlaması yoktur. Alanınız ne kadarlık bir havuza müsait ise bizler o alanlara uygun kullanabileceğiniz havuz modellerini yapmaktayız.

Eğer sizlerin de havuz yapımı için havuz firması arayışlarınız var ise hemen bizlerle web sitemizde bulunan irtibat numaralarımızdan iletişime geçebilir ve havuz modellerimiz hakkında bilgiler alabilir ve fiyatlarımız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

 

TOP