HAVUZ TALEBİNİZ SADECE 3 ADIMDA HAYALDEN GERÇEĞE DÖNÜŞSÜN!

1 BAHÇENİN RESMİNİ ÇEK!
2 WHATSAPP'DAN
0 530 144 72 13'E GÖNDER
3 HAVUZUNUZ BAHÇENİZE GELSİN!

Görüş ve önerileriniz için lütfen info@havuzizmir.net mail adresine talebinizi iletin. Teşekkür ederiz!

Liner Kaplamalı Havuz Modelleri

Liner Kaplamalı Havuz Modelleri
Havuz yapımı sırasında ve sonrasında eklenebilen bir

Havuz modelleri tercih edilirken, artık tüm bilgisi olan müşteriler bu havuza liner kaplama yapılabiliyor mu? Diye merak edip sormaktadırlar. Havuz yapımı sırasında ve sonrasında eklenebilen bir kaplama türü olmasından dolayı aklınıza gelebilecek tüm havuzlar için kullanabilen bir özellik olmaktadır.

Peki, liner kaplama neden bu kadar çok tercih edilmektedir. Liner kaplama sayesinde havuzların ısı yalıtımı kolaylaşmaktadır. Isı yalıtımı sayesinde havuzunuzun su dengesini her daim koruyabilmek mümkün olmaktadır. Aynı zamanda liner ürünlerde anti-bakteriyel özellik bulunmaktadır.  Anti-bakteriyel özelliğinin yanı sıra havuz bakımı sırasında sıklıkla kullanılan klor maddesinin daha az kullanılıyor olması insanların bu kaplama türünü daha çok tercih etmelerine sebep olmaktadır.

Özellikle evlere yapılan havuzlar genellikle çocukların sıklıkla kullandığı eğlence alanları arasında yer almasından dolayı insanlar çocuklarının daha sağlıklı havuzlarda yüzmelerini talep etmektedirler.  Bu sağlığı da kaplama ürünler ile gerçekleşmek çok kolaydır. Ancak her kaplama ürün bu sağlığı sizlere sunmadığı gibi mikrop üretilmesini de artırmaktadır.

Ancak liner kaplama dert’siz ve derz’siz bir işlem olmasından dolayı içerisinde mikrop barındırma ve üretebilme yetisine sahip değildir. İnsanlar da sıklıkla sağlıkları için bu kaplama türünü tercih etmektedirler. Aynı zamanda havuz içi çatlaklarının oluşmasına da engel olmaktadır.  Siz de eviniz de bulunan havuz modelleri için kaplama yaptırmayı düşünüyor iseniz hemen firmamıza ulaşarak kolaylıkla liner kaplama yaptırabilirsiniz.

 

TOP