HAVUZ TALEBİNİZ SADECE 3 ADIMDA HAYALDEN GERÇEĞE DÖNÜŞSÜN!

1 BAHÇENİN RESMİNİ ÇEK!
2 WHATSAPP'DAN
0 530 144 72 13'E GÖNDER
3 HAVUZUNUZ BAHÇENİZE GELSİN!

Görüş ve önerileriniz için lütfen info@havuzizmir.net mail adresine talebinizi iletin. Teşekkür ederiz!

Havuz Aksesuarları ile Keyfinizi Artırın

Havuz Aksesuarları ile Keyfinizi Artırın
Yüzme keyfinizi artıracak havuz aksesuarları kullanmak sizi yüzmek için daha da teşvik edecektir

Yüzme keyfinizi artıracak havuz aksesuarları kullanmak sizi yüzmek için daha da teşvik edecektir

 

Jakuzi

Yüzme sporunu gerçekleştirdikten sonra kaslarınızı biraz daha rahatlatmak ve dinlenmek istiyorsanız sizin için en verimli havuz aksesuarı jakuzi olacaktır. Hidro terapisi ile kan dolaşımını hızlandırır ve hasarlı hücrelerin yenilenmesine etki sağlar. Suyun kaldırma kuvveti sayesinde eklem ve omurga üzerindeki baskıları azaltır. Masaj etkisiyle kasları rahatlatır ve ruhsal rahatlama da sağlar. Tüm bu etkilerinden faydalanmak istiyorsanız İzmir Havuz’un Blue Garden Spill Spa ürününe bakabilirsiniz.

 

Elektrikli Isıtıcı

Zodiac elektrikli ısıtıcı sıpa, tıbbi havuzlar, açık havuzlar ve kapalı villa tipi havuzlarda kolaylıkla kullanılabilir. Mekanik termostat içerir. Kurulumu ve kullanımı oldukça kolaydır. Havuzun uzu hızlı bir şekilde ısıtır ve sıcaklığı istenilen derecede tutar.

 

Havuz Merdiveni

Eğer prefabrik havuz tercihinde fipool modelini seçtiyseniz köşe fiber havuz merdiveni sizin için uygun olacaktır. Köşe fiber havuz merdiveni polyester malzemeden yapılır ve 3 basamaktan oluşur.

Havuzunuz fipool modelinde değil sene yine üç basamaktan oluşan, polyester malzemeden yapılma fiber havuz merdiveni tercih edebilirsiniz.

 

Eşanjörlü ısıtıcı

Eşanjörlü ısıtıcılar evinizi ısıtmak için kullandığınız merkezi sisteme bir radyatör gibi bağlanır ve havuzunuzu da merkezi ısıtma sisteminize dâhil eder. Doğalgazlı veya akaryakıtlı olarak üretilir. Borulu eşanjörlere göre ısı transfer alanı ve transfer hızı daha yüksektir. En çok tercih edilen ısıtıcı türlerinden bir tanesidir.

 

TOP