HAVUZ TALEBİNİZ SADECE 3 ADIMDA HAYALDEN GERÇEĞE DÖNÜŞSÜN!

1 BAHÇENİN RESMİNİ ÇEK!
2 WHATSAPP'DAN
0 530 144 72 13'E GÖNDER
3 HAVUZUNUZ BAHÇENİZE GELSİN!

Görüş ve önerileriniz için lütfen info@havuzizmir.net mail adresine talebinizi iletin. Teşekkür ederiz!

İstanbul için 7 Günde Hazır Havuz Teslimatı!

İstanbul için 7 Günde Hazır Havuz Teslimatı!
Havuz sahibi mi olmak istiyorsunuz?

Yaz sezonu artık başladı peki siz havuz sahibi mi olmak istiyorsunuz? O zaman doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz! Havuz firmaları arasında tercih yapmak oldukça zor bir işlemdir. Müşterilerimiz özellikle araştırma evresinde çok vakit harcamakla birlikte fazlasıyla da yorulmaktadır. Ancak firmamızı keşfettiğinize göre artık farklı bir firma arayışına girmenize gerek yoktur.

Havuz yapımı konusunda oldukça iddialı olan firmamız, gerek havuz fiyatları gerekse kısa sürede havuz teslimatı noktasında diğer firmalardan öndedir. Fiyatlandırmalarımız her cebe uygun olarak sunulmakla birlikte tek bir modelde indirim değil tüm modellerimizde uygun fiyatlandırma anlayışımızı sürdürüyoruz. Böylece başta İzmir olmak üzere Türkiye’nin tüm şehirlerine havuz teslimatını kısa sürede sağlıyoruz.

İstanbul, havuz yapımı konusunda en çok ihtiyacın olduğu ve talebin geldiği şehirler arasında yer almaktadır. Nüfusunun fazla olması bu konuda etkili olmaktadır. Firmamız İstanbul Merkezli bir firma olma avantajıyla sadece İzmir ve Bölgesi değil, İstanbul’un tüm ilçelerine 7 gün içerisinde havuz yapımı ve teslimatını sağlamaktadır. Böylece yaz aylarında geç kalmadan sizler de havuz sahibi olabilme imkânını elde edebilirsiniz.

Havuz yaptırmak konusunda kararlıysanız öncelikle yapmanız gerekenler havuz modelleri arasında bir tercih yapmaktadır. Prefabrik havuz modelleri bu konuda sizlere önerimiz olmakla birlikte daha kısa sürede teslimat hedefliyorsanız hazır havuz modellerimiz de sizler için uygun olacaktır. Dilediğiniz büyüklüğü alanınıza göre belirledikten sonra telefon aracılığı ile fiyatlandırma bilgisini bizden alabilirsiniz. 7 gün içinde kaliteli havuzlar oluşturulup alanlarınıza teslimatı sağlanacaktır.

 

TOP